Novinky
Popis: V neděli 15.ledna startují starší žáci na halovém turnaji v Oseku. Turnaj se koná jako vzpomínka na bývalého dlouhodobého trenéra mládeže v Oseku, Odjezd hráčů bude v neděli v 8,45 od hradu ve Strako...
Kde: sportovní hala Osek
Pro koho: Starší žáci
15.
01.2017
neděle
Sportovní ples TJ Radošovice
09.01.2017
Vážení sportovní přátelé. S dovolením TJ Dražejov si vás dovoluji pozvat na tradiční Sportovní ples TJ Radošovice, který se koná v pátek 27.1. od 20 hodin v KD Radošovice a kde vystoupí a zahraje skupina Fatima. Lístky stojí 125,- Kč a jsou k dostání u trenéra ml. žáků nebo přes fb TJ Radošovice. Pár ohlášených dražejovských již máme, takže klidně uděláme speciální stůl jen pro vás.
Pavel Beran.
Popis: sraz v 10:45 u hradu
Kde: hala Osek
Pro koho: Mladší žáci
08.
01.2017
neděle
Jak se fotbalově vede našim odchovancům.
03.01.2017
Čas od času se na našem webu věnujeme našim bývalým hráčům či trenérům, které do světa fotbalu vychoval a poslal náš klub. V současnosti největších úspěchů dosahují naši odchovanci ve službách sousedního FC Písek, se kterým náš klub spolupracuje.
David Šperl a David Mach s družstvem FC Písek U13 vyhráli Vánoční turnaj OFS Písek, navíc David Mach byl vyhlášen nejlepším brankářem na Memoriálu JUDr. A. Straky v Třeboni, který 28. 12. pořádal Jihočeský krajský fotbalový svaz. Družstvo FC Písek U13 tento turnaj také vyhrálo. Oba dva hráči patří k oporám svého družstva v Lize mladších žáků.

Úspěšní jsou nejen naši bývalí hráči, ale i trenéři, v tomto případě trenérka. Naše bývalá trenérka mládeže Eliška Machová se stala trenérkou mládeže v AC Sparta Praha a také vedoucí družstva u jedné z mládežnických reprezentací ČR. Kromě toho pracuje i jako manažerka dívčího fotbalu a v komisi mládeže Jihočeského krajského fotbalového svazu. Všichni jmenovaní tak vzorně reprezentují nejen náš klub, ale i město Strakonice. Dnes už se mezi fotbalovou veřejností ví, kde že je ten Dražejov a že i malý klub umí kvalitně pracovat s mládeží. Potěšující je, že se výše jmenovaní k našemu klubu hrdě hlásí a i my jsme na jejich fotbalové úspěchy náležitě hrdí.
Novoroční fotbálek, aneb tradice dodržena.
03.01.2017
Tradiční Novoroční fotbálek tentokrát s rekordní účastí:
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tak zní Novoroční motto a i v jeho duchu se každý rok 1. ledna scházejí všechny generace ať už současných, či bývalých hráčů našeho klubu, aby tak předznamenali, že se fotbal na Virtě bude hrát opět po celý následující rok. Letos jsme mohli zaznamenat rekordní účast. Na Novoroční fotbálek dorazilo 25 hráčů, tudíž se hrálo na větším hřišti od vápna k vápnu. Přihlížejících fanoušků se sešel také pěkný počet a bylo se věru na co dívat. Družstva byla rozdělena na mladší a starší a mač mohl začít. Tradiční čekání na první gól nového roku bylo jako vždy dlouhé. Ti co tento rituál znají, tak své šance s přehledem zahazovali, až se projevil neutuchající bojovník a hráč našeho áčka Filip Brázda, který vsítil první gól roku a poslal tak mladé do vedení. Pak už staří (věkem, ne tak fotbalovým uměním) zapnuly na plný plyn a vývoj utkání otočili. Mladí šli v utkání již jen jednou do vedení a to na 4:3. Poté přišel drtivý závěr matadorů, kteří dovedli utkání do vítězného konce s výsledkem 7:4 ve svůj prospěch. Po skončení utkání a nekončících gratulacích mladších družstvu starších následovalo posezení v klubovně a následný přesun do Mešity k Vaškovi Janusovi mladšímu. Tímto také hráči Vaškovi děkují za chutné občerstvení zalité neméně chutným strakonickým zlatavým mokem.
Mládežnická družstva TJ Dražejov se na Vánočním turnaji OFS Písek neztratila.
03.01.2017
Tisková zpráva TJ Dražejov:
Jak se již stává tradicí, zúčastnila se naše mládežnická družstva fotbalového Vánočního turnaje, který ve dnech 27. a 28. 12. 2016 pořádal OFS Písek. Naši mladí fotbalisté se v silné konkurenci celků z Písecka a ligových družstev FC Písek vůbec neztratili. Mladší přípravka skončila sice sedmá, když v utkání o konečné umístění porazila FK Protivín 1:0. K postupu do bojů o medaile jí však chyběl jeden jediný bod. Dražejovský brankář Jan Kunšta byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Svůj tým v jednotlivých utkáních opravdu podržel, o čemž svědčí pouze tři inkasované góly za celý turnaj. Starší přípravka skončila na parádním třetím místě a její hráč Tadeáš Pelc byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Mladší žáci trochu doplatili na neproměňování šancí a skončili po penaltovém rozstřelu s Protivínem na 8. místě. Nutno podotknout, že v základní skupině nastoupili proti ligovým mladším žákům FC Písek a silným celkům TJ Hradiště. Přesto svými výkony hráči tohoto družstva zaujali přítomné zástupce FC Písek. Starší žáci skončili na výborném třetím místě, když o druhou příčku přišli prohrou 1:2 s FK Mirovice. Turnaj hodnotíme jako výborné zpestření zimní přípravy a možnost porovnání s celky se kterými se běžně nepotkáváme. Turnaj byl výborně organizován a touto cestou děkujeme pořadatelům za pozvání. Naše družstva svými výkony i vystupováním vzorně reprezentovala jak klub samotný, tak i město Strakonice.
Obecná zpráva
29.12.2016
Do Nového roku 2017 přejeme všem hráčům,příznivcům,sponzorům i ostatním lidem hlavně zdraví a pohodové prožití , včetně splnění svých snů a přání
Kde: Písek
Pro koho: Starší přípravka
28.
12.2016
středa
Popis: sraz v 7:30 u hradu. Omluvenky nejpozději do pátku 23.12. Sebou pití bez bublin a nějakou lehkou svačinu.
Kde: oblouková hala Písek
Pro koho: Mladší žáci
27.
12.2016