SK OTAVA KATOVICE „B“ – TJ DRAŽEJOV
neděle
Skóre: 3:2 (2:0)
Místo konání: hřiště Katovice
Referát ze zápasu: Domácí celek vstoupil do utkání aktivněji. Po střelách z dálky našeho Brázdy a domácího Matase přišel v 11. min. dlouhý pas za obranu, ale Koblic pohotově křížnou střelou branku minul. Zlom v utkání nastal v 19. min., když byl vyběhnuvší gólman Holý před vápnem zasažen do ruky, za což byl sudím necitlivě vyloučen a navíc z trestného kopu Matas překonal střídajícího Pojsla v brance – 1:0. A následně ve 24. min. po laciné ztrátě balónu při rozehrávce šel Hromíř sám na branku a překonal Pojsla podruhé – 2:0. Ve 26. min. pronikal do našeho vápna Šíma, ale zakončil velmi nepřesně. Ve 32. min. pak Bračok z trestňáku těsně minul branku. Ve 40. min. střelu po pohledné kombinaci Matase a Koblice pozorně kryl Pojsl a ve 41. min. po ztrátě balónu na hranici vápna pohotově ale nepřesně zakončoval Nejedlý. Ve 42. min. se do vápna domácích probil Hrčka, ale slabé zakončení Brože z klidu nevyvedlo.

Ve druhém poločase sice Dražejov i v deseti hráčích zvýšil aktivitu s cílem alespoň vyrovnat, katovický celek ale zkušeně kontroloval hru a vyrážel do rychlých výpadů. V 52. min. dostal skvělý balón za obranu Kálal, který šel sám na branku, Pojsl ale proti střele skvěle zasáhl, po následném centru do vápna pak svojí tutovku spálil Koblic, když ve vyložené šanci těsně minul branku. V 53. min. podél lajny až do našeho vápna zatáhl balón Šíma, na ráznou střelu už mu ale chyběly síly. Možná největší šanci na skórování jsme měli v 61. min., když do vápna zatáhl balón Hrčka, naservíroval ho Martínkovi, ten ho ale zblízka napálil jen do gólmana Brože. V 68. min. ale přišla další zbytečná ztráta míče na polovině hřiště, Koblic šel sám do úniku, obešel i gólmana a do prázdné branky snadno skóroval – 3:0. Třetí gól už nadobro otupil i naší snahu. V 70. min. dalším skvělým zákrokem Pojsl vychytal rychlý brejk a střelu Hrubého, v 73. min. po průniku podél lajny a centru opět Pojsl bravurně zneškodnil tutovku Koblice a lapil i slabou dorážku Neužila. V 83. min. se dobře uvolnil na vápně Koblic, střílel ale hodně vysoko. V 85. min se ve vápně domácích uvolnil Hrčka a jeho tutovku skvěle zneškodnil Brož. V 89. min. ještě Pojsl skokem vytěsnil na roh jedovatou střelu Neužila.

Branky: 19. Matas, 24. Hromíř, 68. Koblic

Sestavy

Katovice: Brož – Baloun, Vanda, Koutský (65. Neužil), Jar. Bernas (46. Hrubý), Nejedlý, Hromíř (46. Jan Bernas), Matas, Šíma (55. Matějka), Koblic, Kálal (80. Řezáč)

Dražejov: Holý – Řezníček, Brázda (80. Gumuliauskas), Turek, Uher (46. Martínek) – Poláček, Oberreiter (76. Uhlík), Mertl (19. Pojsl), Hulač – Bračok, Hrčka

Rozhodčí: Poklop – Boukalík, Krejčík
Mužstva: Muži,
Komentáře (0)
zápas neobsahuje žádný komentář
JMÉNO / PŘEZDÍVKA
  • zadejte svoje jméno / přezdívku
  • např. Jan Novák, Boublas, apod.
  • max 50 znaků
KOMENTÁŘ
  • napište komentář
  • max 5000 znaků