Načítání...
menu
TJ Dražejov
Starší žáci zazářili na turnaji v Písku !!
Mezi svátky jsem si odskočili na Vánoční Turnaj do Písku. Naše mužstvo, které ovládá okresní ligu žáků tak bylo pozváno a pro nás velké měřítko s týmy z Písecka, které obecné patří mezi lepší týmy než z okresu Strakonic. Naše mužstvo čekali soupeři: FC Písek C,
FC AL-KO Semice, TJ Božetice, TJ Sokol Záhoří, TJ Hradiště C.
Už první zápas nasvědčoval že náš tým nebude tak lehkým soupeřem jak se mohlo zdát. První zápas po výhře 3:0 nad Záhořím jsme získali sebevědomí a poté s Pískem C jsme svedli bitvu, která nakonec skončila našim druhým vítězstvím v turnaji. Poté naše mužstvo porazilo Semice a Božetice po výsledcích 5:0 a 4:0 a turnaj jsme zakončili remízou s Hradištěm C 1:1. Celá turnaj musíme pochválit za kvalitní obsazení a pro nás velmi dobrou zprávou že mužstvo jde správnou cestou. Už jenom to že za 5 zápasů jsme nastříleli 14 branek a obdrželi pouze 1!! je skvělý počin. Nejen k prvnímu místu si můžeme pogratulovat ale i v osobních kdy nejlepší střelcem turnaje byl vyhlášen Daniel Nováček s 5 brankami. Celkově jsme si z Písku odvezli 1 pohár a 2 ocenění kdy jeden za první místo a kromě nejlepšího střelce a nejlepšího brankáře kdy byl vyhlášen v kategorii mladších žáků vyhlášen Petr Zdvořáček. Mladší žáci obsadili bez největší hvězdy bohužel 5 místo.

Výsledky: /Starší záci/
TJ Dražejov : FC Písek C 1:0
TJ Dražejov : FC AL-KO Semice 5:0
TJ Dražejov : TJ Božetice 4:0
TJ Dražejov : TJ Sokol Záhoří 3:0
TJ Dražejov : TJ Hradiště C 1:1

Střelci:
Janus 2x
Sokol 2x
Štván 4x
Nováček 5x
Sklář 1x
Výsledky /Mladší žáci/
TJ Dražejov : TJ Božetice 0:2
TJ Dražejov : FC Písek B 0:2
TJ Dražejov : TJ Hradiště B 0:1
TJ Drtažejov : TJ Hradiště C 0:2
Události
Nic nenalezeno
Přidal Kuba Solař (21.01.2023)
Editoval Kuba Solař (21.01.2023)