Načítání...
menu
TJ Dražejov
Starší žáci čtvrtý na OFS Strakonice
Starší žáci zavítali na poslední halový turnaj v zimním období do Strakonic. Přijeli jsme jako favorit, protože jsme měli před sebou složitou úlohu obhájit prvenství z loňského ročníku. Hrálo se systémem každý s každým. Ve skupině byla tato mužstva: Katovice, Volyně, Sousedovice, Češtice/Vacov, Osek/Lnáře.
Turnaj jsme začali skvěle výhrou 3:2 nad mužstvem z Katovic(vítěz turnaje) poté výhrou nad společenstvím Vacova/Češtic také 3:2 a vypadalo to velmi dobře. Poté přišla smolná prohra s Volyní 0:1 a na drama bylo zaděláno. Poté jsme zvládli duel s Osekem/Lnářemi 2:1 a potřebovali porazit mužstvo ze Sousedovic a doufat pomoci z Oseka.
Bohužel pro nás bylo dobře jen jedno že Osek porazil mužstvo z Volyně, ale pro nás to bylo prd platné, protože z předchozího zápasu ze Sousedovicemi jsme smolně prohráli 0:1 kdy jsme dostali v posledních 30 vteřinách branku. Naše mužstvo v tomto utkání tlačilo vytvářelo si tutové šance, ale Sousedovický brankář zachytal perfektně a pochytal 10 gólů jasných. Pro nás to nakonec znamenalo čtvrté místo a o pouhý vzájemný zápas skončili čtvrtý. Být o bod více skončili jsme první.
Celý turnaj byl kvalitně obsazen a velice vyrovnaný až do konce turnaje.
Výsledky:
1/ Dražejov : Katovice 3:2
J. Štván (T. Štván)
F. Sklář (D. Nováček)
J. Štván (D. Nováček)
2/Dražejov : Vacov/Čestice
F. Sklář (D. Nováček)
T. Štván (V. Vokroj)
T. Štván (D. Nováček)
3/ Dražejov : Volyně 0:1
4/ Dražejov : Osek/Lnáře
F. Sklář (M. Bláha)
J. Štván
5/ Dražejov : Sousedovice 0:1

Tabulka:
1/ Katovice 11:7 10b
2/Sousedovice 5:2 10b
3/Volyně 7:5 9b
4/ Dražejov 8:7 9b
5/Osek/Lnáře 4:7 6b
6/Čestice/Vacov 5:12 0b

Naši střelci:
J. Štván 3 branky
F. Sklář 3 branky
T. Štván 2 branky
do turnaje nastoupili: M. Bláha, V. Vokroj, D. Nováček

Nejlepší hráč: Jakub Štván (Dražejov)
Nejlepší střelec: Tomáš Kabele 7 branek (Katovice)
Nejlepší brankář: Ondřej Kuneš (Sousedovice)
Události
Nic nenalezeno
Přidal Kuba Solař (10.03.2023)
Editoval Kuba Solař (10.03.2023)