Načítání...
menu
TJ Dražejov
12. Kolo Mladší žáci: TJ Dražejov : Sedlice 12:0 (5:0)
Domácí utkání pro Sedlici začalo nejlépe jak mohlo už v 1´ zavěsil Štván a naše mužstvo předvádělo hru, kterou jsme požadovali. Nejvíce jsme hrozili z rohových kopů a především Honzák Adam , kterému perfektně centroval Petrásek Jan. Do poločasu jsme přidali ještě 4 branky a bylo hotovo.
Do druhého poločasu šlo naše mužstvo se stejným cílem, hrát naši hru. To se dařilo a zpustil svůj gólostroj Adam Honzák, který přidal ke svým dvou brankám z prvního poločasu další 4x. Utkání nakonec skončilo výsledkem 12:0 a další nula na našem kontě.

sestava: Zralý, Kubíček, Honzák, Dubová, Zdycyhnec, Petrásek, Štván, Obendrauf, Doucha.

Střelci:
1´Štván T.
9´Doucha J. /Petrásek J./
16´Honzák A.
19´Petrásek J. /Penalta/
27´Honzák A. / Zdychynec J./
33´ Honzák A. /Štván T./
35´Honzák A. / Petrásek J./
40´Kubíček V. / Petrásek J./
46´Petrásek J. /Kubíček V./
51´Kubíček V. / Štván T./
53´Honzák A. / Štván T./
55´Honzák A. / Petrásek J./

Honzák A.- 6x
Kubíček V. - 2x
Petrásek J. - 2x
štván T.- 1x
Doucha J. - 1x
Přidal Kuba Solař (20.05.2023)
Editoval Kuba Solař (20.05.2023)