Načítání...
menu
TJ Dražejov
Mladší přípravka: FC Znakon Sousedovice - TJ Dražejov 8 : 5 (2:3)
Výborný první poločas na body nestačil.
V úterý 14. 5. jsme sehráli odložené odvetné utkání v Sousedovicích a po výborném prvním poločasu jsme na body nedosáhli, nicméně herně to bylo lepší než v domácím utkáním s tímto soupeřem. Pokud děti trenéry poslouchají, dá se na naší hru dívat a nese to i ovoce. Jenže po poločasové pochvale našich hráčů jsme v druhém poločase opět upadli do podprůměru plného nepřesností. Na tři góly jsme soupeři prakticky nahráli a právě o ty tři góly jsme utkání prohráli. Bohužel žádný ze soupeřů nám takový komfort k vítězství nenabídne.
Sestava: Knebl - Srbová, Zahradník, Janus, Petrášková, Srb, Novák, Kozák, Ině, Kořán.

Branky: Petrášková 2, Janus, Novák, Kořán.
Události
Nic nenalezeno
Přidal Mach Petr (17.05.2024)
Editoval Mach Petr (17.05.2024)