Načítání...
menu
TJ Dražejov
Muži A: 19. kolo: TJ NETOLICE 1892 – TJ DRAŽEJOV 3:0 (3:0)
19. kolo: TJ NETOLICE 1892 – TJ DRAŽEJOV 3:0 (3:0)

Slabým výkonem a fatálními chybami jsme Netolicím umetli cestu za vítězstvím

V Netolicích jsme předvedli zatím jeden z nejhorších výkonů sezóny. Domácí tým vstoupil do utkání nervózně, hodně chyboval a víc jak čtvrthodinu utkání to vypadalo, že by oloupit jej o body neměl být neřešitelný problém. Ten pak ale zpřesnil hru a téměř až do konce utkání měl herní převahu. Ta byla spíš než vlastním výkonem dána naší herní pasivitou. A když jsme soupeře jako bonus posadili „do sedla“ hned dvěma téměř vlastními góly v rozmezí 3 minut, šance na bodový import klesly na bod mrazu. Herně slabý úvod narušili jen Netoličtí ve 4. min. střelou z téměř nulového úhlu, kterou Brož vykryl a v 15. min. velkou šancí, když tečovaný centr propadl k Fuxovi, který zblízka branku vysoko překopl. Ve 23. min. pohotově, ale nepřesně zakončoval Raušer a pak už se děly věci. Ve 25. min. gólmanu Brožovi vyklouzl lehký střílený centr z rukavic, obrana nedokázala balón důrazně odkopnout a ten následně uklidil do sítě snadno Raušer – 1:0. Ve 27. min. po centru hlavičkoval Vlášek jen do gólmana a ve 28. min. po rohu v záklonu velice slabě hlavičkoval opět Vlášek, gólman s obráncem se nedohodli, kdo bude hrát, až se balón dokutálel za přihlížení všech do branky – 2:0. Škoda dvou darovaných gólů, protože do té doby toho domácí moc nepředvedli. Ve 37. min. po zblokované střele si domácí ve vápně dokázali ještě narazit a Vlášek s přehledem skóroval potřetí – 3:0 a prakticky tím již utkání rozhodl, protože náš tým byl v útočné fázi bezzubý. Vlastně první střelu jsme vyslali až vzápětí, ve 38. min. pálil nad branku Bračok. Lépe si vedl pak ve 42. min. Mertl, s jehož pokusem měl gólman Mádl plné ruce práce.
Bohužel poločasová porada k většímu zlepšení výkonu nevedla a Netolice udržovačkou zkušeně dokráčely k vítězství. V 50. min. přesný centr našel nehlídaného Fuxe, který na malém vápně trestuhodně branku minul. V 58. min. dobrý trestný kop Balouška jistil u tyče Mertl, v 67. min. pak po centru opět volný Fux hlavičkoval a Brož tentokrát skvěle zakročil. Herně jsme se trochu zvedli až poslední čtvrthodinu, ale v zakončení jsme si vedli zbrkle a gólman Mádl za celé utkání neměl téměř zákrok. V 75. min. naší největší šanci spálil Křiváček, když k němu propadl centrovaný trestný kop, ale z malého vápna překopl branku. V 77. min. ve sprintu velmi slabě zakončoval střídající Pivoňka, v 79. min. si ve stejné situaci vedl Hlavin hůře, když střílel velmi nepřesně a v 83. min. nepřesně střílel též domácí Urban. Sice bez gólového puncu, ale efektní tečku za pro nás nevydařeným zápasem udělal v 88. min. Mertl, když ranou z dálky nachytal na penaltě stojícího Mádla, k naší smůle trefil ale břevno a balón se odrazil těsně před brankovou čáru.

Branky: 25. Raušer, 28. a 37. Vlášek

Sestavy:
Netolice: Mádl – Dzhuravets, Plojhar, Fišer, Baloušek (82. Miesbauer), Urban, Vlášek (59. Ryneš), Fux, Skála (46. Ficl), Lukáš, Raušer (72. Pivoňka)
Dražejov: P.Brož – D.Náhlík (46. Martínek), Hrčka, Brázda – Poláček, Křiváček, Matas (62. Pelc), Mertl, Hlavin – Pojsl, Bračok (72. Holfeld)

Rozhodčí: Ondra – Hnilička, Heinzl
Přidal Švec Pavel (14.05.2024)
Editoval Švec Pavel (14.05.2024)